Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/budowie/domains/materialybudowlane24.com/public_html/includes/framework.php on line 10 Kleje do dociepleń


Kleje do dociepleń

Kleje do dociepleń zazwyczaj cechują się wysoką wytrzymałością i doskonałą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży. Kleje do dociepleń służą zazwyczaj do mocowania płyt styropianowych lub z wełny mineralnej w celu ocieplenia budynku.

Sortuj według
Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie
 • Klej do styropianu i zatapiania siatki
  Klej do styropianu i zatapiania siatki
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Klej ten jest przeznaczony do mocowania płyt styropianowych na beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny oraz nieotynkowane mury z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź silikatowych.

  Klej do wełny mineralnej i zatapiania siatki
  Klej do wełny mineralnej i zatapiania siatki
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Klej ten przeznaczony jest do wykonania warstwy zbrojonej oraz do mocowania płyt na beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny oraz nieotynkowane mury z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź...

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Klej uniwersalny umożliwia przyklejanie różnych rodzajów płyt termoizolacyjnych i wykonanie na nich warstwy zbrojonej – można go używać do ociepleń ze styropianem oraz z wełną mineralną.

Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie

Kategorie