Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/budowie/domains/materialybudowlane24.com/public_html/includes/framework.php on line 10 Kolektory słoneczne


Kolektory słoneczne

Zastosowanie kolektorów słonecznych jest bardzo ekonomiczne i ekologiczne, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotną kwestią. Kolektory słoneczne służą nam do pozyskania ciepłej wody w kranie lub ciepła do ogrzania naszego domu. Koszty takiej instalacji na pewno zwrócą się nam w krótkim czasie.

Sortuj według
Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie
 • Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Kolektor próżniowo-rurowy składa się z rur próżniowych, w których element zbierający ciepło, znajduje się w próżni, co znacznie poprawia działanie kolektora.

  Kolektor próżniowy
  Kolektor próżniowy
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Kolektor próżniowy składa się z pojedynczych szklanych rur ustawionych równolegle względem siebie, w których znajduje się absorber otoczony próżnią.

  Kolektor płaski
  Kolektor płaski
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Kolektory płaskie zbudowane są z izolowanej cieplnie obudowy. W obudowie znajduje się absorber, czyli płyta wykonana z miedzi bądź aluminium, pokryta ciemną, matową warstwą pochłaniającą promieniowanie słoneczne.

Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie

Kategorie