Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/budowie/domains/materialybudowlane24.com/public_html/includes/framework.php on line 10 Ogrzewanie elektryczne


Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne może być jednym ze sposobów wspomagania centralnego ogrzewania. Prosta instalacja to niewątpliwy atut ogrzewania elektrycznego, może występować również jako przenośne źródło ciepła dzięki czemu może być używany w różnych pomieszczeniach.

Sortuj według
Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie
 • Kocioł elektryczny
  Kocioł elektryczny
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Kocioł elektryczny to najczęściej małe i lekkie urządzenie jednofunkcyjne, dostępne w wersji wiszącej. Kotły te mogą współpracować z zasobnikiem c.w.u. Występują również duże kotły elektryczne stojące z wbudowanym zasobnikiem...

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Piece akumulacyjne to oszczędne grzejniki elektryczne, które służą do gromadzenia ciepła. Nadwyżka energii elektrycznej jest produkowana głównie nocą, co jest tańsze niż w przypadku produkcji dziennej.

  Promienniki podczerwieni
  Promienniki podczerwieni
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Promiennik podczerwieni działa zgodnie z nazwą, przez promieniowanie, czyli tak jak grzeje słońce. Ciepło jest wysyłane w postaci promieniowania podczerwonego, bezpośrednio ogrzewane są ściany, meble i ludzie.

Wyników 1 - 3 z 3Pokaż:     Produkty na stronie

Kategorie