Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/budowie/domains/materialybudowlane24.com/public_html/includes/framework.php on line 10 Oświetlenie ogrodowe


Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe to fantastyczny sposób, aby nasz ogród po zmierzchu nabrał niepowtarzalnego klimatu. Lampy oświetlą nasze rabaty i ścieżki co sprawi, że przeniesiemy się w zupełnie inne miejsce. Oświetlenie ogrodowe to nie tylko piękno, ale i bezpieczeństwo. My bezpieczniej i pewniej poruszamy się po zmroku, a nieproszonego gościa zniechęci dobrze oświetlony dom.

Sortuj według
Wyników 1 - 6 z 6Pokaż:     Produkty na stronie
 • Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Kinkiety ogrodowe to lampy albo świeczniki o takiej konstrukcji aby można było powiesić je na ścianie. Kinkiety najczęściej goszczą przy naszych drzwiach wejściowych lub na ścianach od strony tarasu.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Aby nasz ogród wyglądał pięknie po zmroku należy pomyśleć o odpowiednich lampach. Możemy kupić je pojedynczo lub w całych zestawach, jeżeli chcemy oświetlić całą ścieżkę, a chcemy aby nasze lampy ogrodowe były jednakowe.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Światło lampy doskonale oświetli otoczenie naszego domu. Lampy nadadzą naszemu ogrodowi niepowtarzalnego wyglądu. Klosze o pięknych kształtach zdobiące latarnie ogrodowe dodatkowo urozmaicą nasz ogród.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Reflektory ogrodowe to ciekawe rozwiązanie oświetlenia w naszym ogrodzie. Reflektory pozwalają na skierowanie słupa światła pod kątem i na obiekt, który nam odpowiada w danej chwili. Dzięki reflektorom nie tylko dom, ale nasze...

  Świece ogrodowe
  Świece ogrodowe
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Świece ogrodowe to idealne rozwiązanie na romantyczny nastrój na naszym tarasie. Dodatkowo, kiedy wybierzemy świece ogrodowe zapachowe, relaks wieczorową porą gwarantowany.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Najczęściej wybierane żarówki, czy oprawy do ogrodu są energooszczędne. Oprawy oprócz funkcji dekoracyjnej mogą pełnić funkcję doświetlenia wejść lub ścieżek wokół domu. Kształt oprawy możemy wybierać wedle gustu. Żarówki, oprawy...

Wyników 1 - 6 z 6Pokaż:     Produkty na stronie

Kategorie