Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/budowie/domains/materialybudowlane24.com/public_html/includes/framework.php on line 10 Szamba, oczyszczalnie


Szamba, oczyszczalnie

Szambo to idealne rozwiązanie na działce na której nie ma kanalizacji. Te bezodpływowe zbiorniki zwane szambem możemy podzielić na zbiorniki z tworzywa sztucznych, z betonu lub żelbetonu lub kręgów betonowych. Montując szambo na działce musimy pamiętać o odpowiedniej jego wielkości.

Oczyszczalnia przydomowa jest świetną alternatywą dla szamba, jest bardzo wygodna i tania w eksploatacji. Oczyszczalnie są również bardzo przyjazne dla środowiska. Jeżeli myślimy o oczyszczalni, warto zapoznać z zasadami jakie obowiązują przy jej budowie i sprawdzić czy spełniamy wszystkie warunki.

Sortuj według
Wyników 1 - 5 z 5Pokaż:     Produkty na stronie
 • Oczyszczalnia biologiczna
  Oczyszczalnia biologiczna
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Oczyszczalnia biologiczna to idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, niewielkich firm, pensjonatów, hoteli czy campingów, nie podłączonych do zbiorczej sieci kanalizacyjnej.

  Oczyszczalnia drenażowa
  Oczyszczalnia drenażowa
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Oczyszczalnia drenażowa przeznaczona jest do oczyszczania ścieków bytowych na terenach nieskanalizowanych i z powodzeniem zastępują szamba.

  Oczyszczalnia roślinna
  Oczyszczalnia roślinna
  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Oczyszczalnie roślinne są proste w budowie i wykorzystują naturalne procesy zachodzące w przyrodzie. W zasadzie nie potrzebują obsługi, a dodatkowo mogą być pięknym elementem krajobrazu.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Główna zaleta szamba betonowego jest niska cena i wytrzymałość, jest ono wykonane z mocnych i trwałych materiałów, dlatego nad zbiornikiem może zostać wybudowany podjazd do garażu bądź dodatkowe miejsce parkingowe.

  Ocena: Nie ma jeszcze oceny

  Szamba plastikowe jest wykonywane ze specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych, nie wchodzących w reakcje z chemikaliami, dzięki czemu jest odporne na korozję.

Wyników 1 - 5 z 5Pokaż:     Produkty na stronie

Kategorie